Przedszkole Narciarskie


Przedszkole narciarskie na Pietkiewiczówce znajduje się w ścisłym centrum Szklarskiej Poręby w górnej części stoku. Specjalnie na potrzeby ski-przedszkola działa wyciąg taśmowy typu Babylift o długości 50m. Idealnie nadaje się dla małych dzieci oraz osób stawiających pierwsze kroki na nartach. Przedszkole organizuje kursy 1 lub 5-dniowe.

Do udziału w zajęciach przedszkola narciarskiego zapraszamy dzieci od 5 roku życia. Młodszym oraz mniej zdecydowanym dzieciakom polecamy na początek zajęcia indywidualne.

W ramach przedszkola na najmłodszych narciarzy czeka program który łączy cechy dobrej zabawy z nauką jazdy na nartach. Codziennie czeka przygotowywany, krótki i płaski stok narciarski dający gwarancje bezpieczeństwa. W trakcie kursu dzieci mają zapewnioną przerwę na ciepłą przekąskę pod okiem opiekunów. Na miejscu znajduje się również wypożyczalnia sprzętu narciarskiego. Bezpośrednio na stoku mieści się gastronomia, gdzie rodzice mogą oglądać postępy swoich pociech.

Dbamy aby nauka dzieciaków szła jak najszybciej dlatego w zajęciach uczestniczy zawsze dostosowana do ilości dzieci ilość instruktorów.

Na koniec kursu na każdego uczestnika czeka mała niespodzianka.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą :) zachęcamy do zapisów na kursy w sezonie zimowym 2018/19.

 

   CENNIK                                                 2h             3h           5h

 

  • KURS 1-DNIOWY           150ZŁ       190ZŁ     320ZŁ

 

  • KURS 5-DNIOWY           650ZŁ       700ZŁ     1250ZŁ

 

do pobrania : 

REGULAMIN PRZEDSZKOLA

KARTA ZGŁOSZENIA

DSC_9187 copy2 — kopia

DSC_9132 2 — kopia

DSC_9255 copy2 — kopia

DSC_9278 copy2 — kopia